Get your own Myspace Countup


     

 

 

 

Informacione

Reshjet e shiut permbytin edhe Durresin

https://www.webshqip.com/new/wp-content/uploads/2010/01/Permbytjet-ne-Durres.jpg


 

Reshjet e dendura te shiut kane permbytur edhe rruget e qytetit te Durresit, duke shkaktuar probleme serioze ne trafikun rrugor.

Sipas informacioneve te fundit, moti i keq ka shkaktuar probleme kryesisht ne zonen e Shkozetit dhe ate te Plazhit.

Gjithashtu, reshjet e dendura kane shkaktuar vonese ne mberritjen dhe nisjen e trageteve, pasi forca e detit ka arritur ne 7 deri ne 8 balle.