Programe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Imazh


Adobe Flash CS4 Professional software është industria-udhëheqëse authoring angazhohen për krijimin e mjedisit interaktive përvojat.
Dorëzojë të shikuesve të gjithë platformat dhe pajisje.

Animating në Flash vetëm mori më e lehtë
Shpejt të krijojë animacioneve, modifikojë lehtësisht mocionin e rrugëve, dhe gëzojnë të plotë të kontrollit mbi atributet individuale animacion me objektin bazë animacion.

Flash tani nuk i anasjellë kinematikë
Krijo zinxhir-si animacion efekte me një seri e objekteve të lidhura ose shpejt shfytyroj duke përdorur vetëm një formë e re Eshtrat mjet.

Arsimi zbritje janë në dispozicion
Si një nxënës apo mësues, ju kualifikoheni për arsimin çmimi. Shih listën e plotë e produkteve në dispozicion për blerje.

Flash CS4 Professional është pjesë e Platformës Adobe Flash
Flash Platforma është një grup i integruar teknologji të rrethuar nga një themeluar ekosistemit. Përdor Flash Platforma për të krijuar dhe të dorëzojë imponues aplikimet, përmbajtja, dhe video.

3D transformimit:
Animate 2D objekteve 3D nëpërmjet hapësirës me emocionuese reja 3D dhe rotacionin translation tools, e cila ju lejon të animate përgjatë x, y, dhe z akseve. Apliko lokale ose globale transformim të ndonjë objekti.

Procedurale me modelim Deco dhe spray furçë:
Kthejeni simbolet në çast design tools. Apliko simbolet në mënyra të ndryshme: të krijojnë shpejt kaleidoskop-si efektet dhe përdorimin e aplikojnë mbush Deco mjet, ose rastësisht spërkë simbolet nëpër çdo zonë të përcaktuar duke përdorur spray furçë.

Metadata (XMP) support:
Shto të meta-data swf fotografi të reja duke përdorur XMP panelit. Tags shpejt caktojë për zgjerimin e bashkëpunimit dhe përvojat më të mira të lëvizshme.

Authoring për Adobe AIR:
Interaktive për të ofruar përvojën e desktop të ri me kapacitet të integruar për të publikuar në Adobe AIR Runtime. Arrijnë edhe audienca më të gjithë më shumë pajisje web, mobile, dhe tani e desktop.

XFL support:
Hapur nga përmbajtja ose Adobe InDesign Pas Efektet software dhe të mbajë integritetin fotografi. Me aplikimin e ndër-format XFL, lehtësisht përmbajtjen e importit të mëtejshme për zhvillimin në Adobe Flash.

Anasjellë kinematikë me Eshtrat mjet:
Krijo zinxhir-si animacion efekte me një seri të lidhura objekte, ose shtrembërojnë shpejt duke përdorur vetëm një formë e re Eshtrat mjet.

Motion editor:
Përvoja detajuar kontrollin mbi parametrat keyframe, duke përfshirë rotacionit, madhësia, shkallë, pozita, filtra, dhe më shumë, duke përdorur të reja mocion editor. Rafino lehtësimin e kontrollit me grafike tregon të ngjashme me ato në Pas Efektet.

Motion presets:
Enciklopedia e Lirë Shko-fillojnë me projektin tuaj prebuilt animacioneve të cilat mund të zbatohen në asnjë objekt. Zgjidh nga dhjetra ose presets krijuar dhe ruajtur tuaj. Share presets me të tjerët për të shpëtuar animacion kohë.

 

Kodi:

https://rapidshare.com/files/212950904/A_Flash_P_C_4_10.0.part01.rar

https://rapidshare.com/files/212950905/A_Flash_P_C_4_10.0.part02.rar

https://rapidshare.com/files/212950909/A_Flash_P_C_4_10.0.part03.rar

https://rapidshare.com/files/212950912/A_Flash_P_C_4_10.0.part04.rar

https://rapidshare.com/files/212975987/A_Flash_P_C_4_10.0.part05.rar

https://rapidshare.com/files/212975989/A_Flash_P_C_4_10.0.part06.rar

https://rapidshare.com/files/212975992/A_Flash_P_C_4_10.0.part07.rar

https://rapidshare.com/files/212975995/A_Flash_P_C_4_10.0.part08.rar

https://rapidshare.com/files/213872880/A_Flash_P_C_4_10.0.part09.rar

https://rapidshare.com/files/213872884/A_Flash_P_C_4_10.0.part10.rar

https://rapidshare.com/files/213872886/A_Flash_P_C_4_10.0.part11.rar

https://rapidshare.com/files/213872888/A_Flash_P_C_4_10.0.part12.rar

https://rapidshare.com/files/213939274/A_Flash_P_C_4_10.0.part13.rar

https://rapidshare.com/files/213939276/A_Flash_P_C_4_10.0.part14.rar

https://rapidshare.com/files/213939277/A_Flash_P_C_4_10.0.part15.rar

https://rapidshare.com/files/213939278/A_Flash_P_C_4_10.0.part16.rar

https://rapidshare.com/files/214418192/A_Flash_P_C_4_10.0.part17.rar

https://rapidshare.com/files/214418195/A_Flash_P_C_4_10.0.part18.rar

https://rapidshare.com/files/214418197/A_Flash_P_C_4_10.0.part19.rar

 

 

 

 

Imazh

Sistemi i ri i internet explorer versioni 8 është modifikuar dhe lexon më mire faqet web ne krahasim se të tjerët 5~6~7
këtu e keni për të gjithë sistemet operative dhe në të gjithë gjuhët e mundshme,mundësuar nga microsoft.Kodi:
https://www.microsoft.com/italy/windows/internet-explorer/worldwide-sites.aspx
 
 
 
 
 
 
 
Imazh

Edicioni i Office 2007 ndërfaqe e pakos në Shqip (Shqipëri) siguron përdorues të ndërfaqes së përkthyer për programet e Office 2007 në vijim:

1. Microsoft Office Word
2. Microsoft Office Outlook®
3. Microsoft Office PowerPoint®
4. Microsoft Office Excel


Gjuhen Shqipe te Office 2007 mund ta instaloni ne cdo version dhe cdo gjuhe te Office 2007.
P.Sh ne Home&Student (Gjuha eshte perfekte per kete version,pasi jane te gjitha programet e perkthyera ) Enterprise, Professiona,Ultimate,dhe ne cdo gjuhe qe e keni,Anglisht,Italisht,Greqisht etj.

Kodi:
https://rapidshare.com/files/246943822/MS_Office_2007_ne_SHQIP.rar
 
Testi Me I Ri I Auto Shkolles Shqip !!
Imazh

Kodi:
https://www.mediafire.com/?yywkyqrgdzw
 
 
Te nderuar ketu keni shfletuesin "Firefox" ne versionin 3.5 Beta(Shqip) qe momentalisht thuhet qe te jete shfletuesi me i shpejte.Ne versionin aktual eshte punuar ne stabilitetin, sigurine por me se shumti ne shpejtesine e hapjes se faqeve ne net.Pasi qe edhe vete zbrita dhe testova, mund te them me te vertet se per momentin nuk egziston shfletues me te shpejte.


PS: Pasi qe eshte Beta version(dmth. ne testim e siper),edhe nese e zbritni dhe instaloni shfletuesi i juaj i vjeter Firefox nuk do te mbishkruhet !!


https://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-beta.html 
 

 

Ketu keni numratorin telefonik per te gjitha qytetet e Shqiperise !

Imazh


 

Kodi:
https://www.mediafire.com/?2jmwhytmzmw
 
 
 
Përshëndetje të gjithëve.
Pak kohë më parë duke kërkuar në internet (në sitin vargmal.org) gjeta rastësisht një program i cili jo vetëm që të jep mundësinë për të shkruar në shqip me shkronja shqipe. Me pak fjalë të jep mundësinë të përdorësh “ë” në vend te “e” që përdoret rëndom ose “ç” në vend te “c” duke përdorur vetëm tastet e tastierës që çdokush nga ne ka në përdorim. Programi jep mundësinë për të shkruar në shqip,anglisht,dhe italisht si për chat-et e ndryshme (skype,msn etj,etj.) po ashtu edhe për dokument word ose workpad (blocco note) me një lehtësi kalimi nga një gjuhë në një tjetër.
Shpresoj që sado pak ky program t’ju pëlqej në mënyrë që të ruajmë gjuhën tonë.Këtu poshtë janë fotot qe ilustrojnë instalimin e programit

https://i25.tinypic.com/25qxe7k.png
https://i32.tinypic.com/et5m5w.png
https://i25.tinypic.com/33a5p3b.png
https://i25.tinypic.com/8zqza0.png
https://i26.tinypic.com/mb0s2f.png

Ky është linku: Shkarko programin

Ky eshte nje program i ofruar nga vargmal.org dhe i falenderojme per kete mundesi qe na kane dhene.
 
 
 
Windows i së ardhmes së kompiuterave vista i cili microsoft ka vënë treg tani me pakon e gjuhes shqip ate mund ta shkarkoni direkt nga microsoft duke perdorur linkun e meposhtëm.https://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=sq
 
 
 
Mcafee Total Protection 2009 | 88.07 Mb
Mbrojtje e shpejte Anti-Virus dhe Anti-spyware
Dikton, bllokon, dhe heq viruset, spyware, adware dhe rootkits.


Download:
Kodi:
RapidShare
https://rapidshare.com/files/225448753/Mcafee.rar
EasyShare

https://www.easy-share.com/1904734373/Mcafee.rar
HotFile

https://hotfile.com/dl/683031/7ed6c9d/Mcafee.rar.html
Depositfiles

https://depositfiles.com/files/gebbpl2qa
Uploadbox

https://uploadbox.com/files/nXmR5sbr1i
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Need for Speed Undercover [NFS 2008] + Crack
Code:
OS: Windows XP/VISTA with latest service pack
Processor: Intel Pentium 4 (or equivalent) CPU running at 2.8GHz or higher*
Memory: 1GB RAM
Video Card: Geforce 6500, Radeon 9500 or better DirectX compliant video card**
Hard Drive: 5.5 GB required to install game
Optical drive: 8X or faster DVD Drive
Sound card: DirectX compatible sound card
Internet: To play online a network card is required for broadband connectivity

* 3.0GHz if running Windows Vista
** with Pixel shader 2.0 or above (AGP and PCIe only)Code:
https://hotfile.com/dl/9148237/661f5f2/ENEFESU.part01.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148244/d134ff6/ENEFESU.part02.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148247/475f438/ENEFESU.part03.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148254/9ea2179/ENEFESU.part04.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148260/a81df69/ENEFESU.part05.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148267/c75aa9f/ENEFESU.part06.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148274/5bcccb2/ENEFESU.part07.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148282/599d30a/ENEFESU.part08.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148287/893b0d0/ENEFESU.part09.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148291/0c313ff/ENEFESU.part10.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148295/9c9ab2c/ENEFESU.part11.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148304/74b3c87/ENEFESU.part12.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148310/4f5020a/ENEFESU.part13.rar.html
https://hotfile.com/dl/9148314/288ce14/ENEFESU.part14.rar.html
https://hotfile.com/dl/8630935/e50cd1b/ENEFESU.part15.rar.html
https://hotfile.com/dl/8630948/c2ce28d/ENEFESU.part16.rar.html
https://hotfile.com/dl/8630974/6d61d83/ENEFESU.part17.rar.html
https://hotfile.com/dl/8630988/86f35fa/ENEFESU.part18.rar.html
https://hotfile.com/dl/8631019/eb06f87/ENEFESU.part19.rar.html
https://hotfile.com/dl/8631039/24ce413/ENEFESU.part20.rar.html
https://hotfile.com/dl/8631060/d7f5d14/ENEFESU.part21.rar.html
https://hotfile.com/dl/8631086/6b6cf92/ENEFESU.part22.rar.html
https://hotfile.com/dl/8631091/acd8fcc/ENEFESU.part23.rar.html
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NGJARJE NGA LUFTA NE KOSOVE -DVD ORIGJINALE


Ju prezentoj skena ende te panjohura ngjarje nga lufta ne Kosove nuk preferohet te shiqohet per ata qe nuk kan ende 18 vjet...

Plaget Kosovare jan te thella kerkojme falje per kete post nga te gjith ata qe jan te prekur nga kjo lufte e tmershme per populin tone...

Te mos harohen e ishalla sna perseriten kure

LAVDI DESHMOREVE TE KOMBIT
https://rapidshare.com/files/279898191/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279897257/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279898742/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279898019/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279897392/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279897735/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279896857/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279898041/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279897164/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279898649/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279989542/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279989820/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279990977/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279989697/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279989890/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279989631/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279989469/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279989303/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279987816/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279990712/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/280002371/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/280002575/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...
https://rapidshare.com/files/279996244/NGJARJE_NGA_LUFTA_NE_KOSOVE.p...


Shkarko ketu DIVX


https://www.megaupload.com/?d=SKZIJGDG
https://www.megaupload.com/?d=D0OJGVP0
https://www.megaupload.com/?d=A0U2RN3F
https://www.megaupload.com/?d=OITFYU9Y
https://www.megaupload.com/?d=9E16LTZB
https://www.megaupload.com/?d=SOT40ZDO
https://www.megaupload.com/?d=YS9QQV70
 
 
 
 
  Notre_Dame_De_Paris (Shën Maria e Parisit)XviD-801 | mp3@128 | 720x576 | Great thx to o.u. | French (Multisubtitles link) | 1h55 | 770 Mb :) Gjuha: Frengjisht
Kodi:
https://rapidshare.com/files/231695797/N-D-P.part1.rar
https://rapidshare.com/files/231701019/N-D-P.part2.rar
https://rapidshare.com/files/231706182/N-D-P.part3.rar
https://rapidshare.com/files/231713007/N-D-P.part4.rar
https://rapidshare.com/files/231718246/N-D-P.part5.rar
https://rapidshare.com/files/231723864/N-D-P.part6.rar
https://rapidshare.com/files/231730044/N-D-P.part7.rar
https://rapidshare.com/files/231735484/N-D-P.part8.rar

Kodi:
Info https://www.imdb.com/title/tt0050781/


Subtitles(Titra) link
https://www.all4divx.com/subtitles/Notre+Dame+De+Paris+(1956)/any/1
 
Michael Jackson's This Is It ( deutsch)


[COLOR="Red"]Michael Jackson's This Is It [/COLOR]


Nje Film Dokumentar i Michael Jacksonit :$

Size: 707MB
Format: XviD
Genre: Dokumentation

[COLOR="Red"]Foto: (8/10) Zeri: (7/10)[/COLOR]
 
 
 
Harry Potter And The Half Blood Prince (2009) dvdrip
Genre: Adventure | Fantasy | Mystery | Romance
IMDB rating: 8.2/10.0 (11,640 votes) | RT: 84%
Directed by: David Yates
Starring : Daniel Radcliffe, Michael Gambon, Rupert Grint, Emma Watson

Release Name: Harry Potter 6 Half Blood Prince CAM XviD EngAudio-androme
Size: 682 MB
Video: XVID, 320 x 240, 23.9760 frm/s, 362 kbit/s
Audio: MP3, 48000 Hz, 192 kbit/s, Stereo
Runtime: 144 min

Download:
Code:
https://rapidshare.com/files/257441513/HP.6._2009_-And.part1.rar
https://rapidshare.com/files/257441517/HP.6._2009_-And.part2.rar
https://rapidshare.com/files/257441526/HP.6._2009_-And.part3.rar
https://rapidshare.com/files/257441500/HP.6._2009_-And.part4.rar
https://rapidshare.com/files/257441365/HP.6._2009_-And.part5.rar
[B]Harry Potter And The Half Blood Prince CAM V2 XViD-FotzeDaPoo [/B][IMG]https://img4.immage.de/18073eeharrypotterandthehalfblf.jpg[/IMG


Download:
Code:
https://rapidshare.com/files/257440683/Harry.P.6._2009_.V2.part1.rar
https://rapidshare.com/files/257440698/Harry.P.6._2009_.V2.part2.rar
https://rapidshare.com/files/257440681/Harry.P.6._2009_.V2.part3.rar
https://rapidshare.com/files/257440704/Harry.P.6._2009_.V2.part4.rar
https://rapidshare.com/files/257440696/Harry.P.6._2009_.V2.part5.rar
https://rapidshare.com/files/257440707/Harry.P.6._2009_.V2.part6.rar
https://rapidshare.com/files/257440688/Harry.P.6._2009_.V2.part7.rar
https://rapidshare.com/files/257440224/Harry.P.6._2009_.V2.part8.rar

Mirrors (Not interchangeable):
Code:
HOTFILE
https://hotfile.com/dl/8821651/4ecb87a/KidWithGlasseslol.part1.rar.h...
https://hotfile.com/dl/8821684/9d37e68/KidWithGlasseslol.part2.rar.h...
https://hotfile.com/dl/8821730/33e4d61/KidWithGlasseslol.part3.rar.h...
https://hotfile.com/dl/8821792/2b8d5cc/KidWithGlasseslol.part4.rar.h...
https://hotfile.com/dl/8821814/6f7bb9d/KidWithGlasseslol.part5.rar.h...
https://hotfile.com/dl/8821845/2394fce/KidWithGlasseslol.part6.rar.h...
https://hotfile.com/dl/8821877/749500c/KidWithGlasseslol.part7.rar.h...

MEGASHARES
https://d01.megashares.com/dl/4cd2b13/HP6.CAM.V2.xvid-Fotze-DaPoo.av...
 
 
  Microsoft Office 2010 Portable


[center][COLOR="blue"][SIZE="6"]Microsoft Office 2010 Portable[/SIZE][/COLOR][/center]

[center][/center]
[center]Microsoft Office 2010 Portable || 553 Mb[/center][COLOR="blue"]
Microsoft Office 2010 gives you powerful new tools to express your ideas, solve problems, and connect with people. Office 2010 lets you work how, when, and where you want, letting you get things from a PC, the Web, and even a smartphone.
Use Office 2010 virtually anywhere: PC, phone, browser

With Microsoft Office 2010, you can review and do minor editing on Word, Excel, PowerPoint, and OneNote 2010 documents, virtually anywhere, by using Office Web Apps from more locations on more devices.

Keep your people productive on the go. Office 2010 lets you access and edit documents stored on a server while you re offline with SharePoint Workspace 2010, and then automatically syncs these changes when you re back online. So you stay productive while on the go.

Support your employees, regardless of location or device. Office 2010 saves you time and money by helping you deploy and manage Office on the PC, the smartphone, and the Web, all from within familiar Microsoft System Center tools.
[/COLOR]
Kodi:
https://hotfile.com/dl/24454133/8d7cc5f/MO_2010_Portable.part1.rar.html
https://hotfile.com/dl/24454240/bc94bd8/MO_2010_Portable.part2.rar.html
https://hotfile.com/dl/24454425/2528c5d/MO_2010_Portable.part3.rar.html
https://hotfile.com/dl/24454509/bd41666/MO_2010_Portable.part4.rar.html
https://hotfile.com/dl/24454682/680d8e8/MO_2010_Portable.part5.rar.html
https://hotfile.com/dl/24454764/d7dbc23/MO_2010_Portable.part6.rar.html

[COLOR="blue"]Uploading[/COLOR]
Kodi:
https://uploading.com/files/f41ced7f/MO_2010_Portable.part1.rar
https://uploading.com/files/4db3bec6/MO_2010_Portable.part2.rar
https://uploading.com/files/aa89f5b3/MO_2010_Portable.part3.rar
https://uploading.com/files/8284d2df/MO_2010_Portable.part4.rar
https://uploading.com/files/c7892dff/MO_2010_Portable.part5.rar
https://uploading.com/files/a43d7f3e/MO_2010_Portable.part6.rar

 

RealPlayer SP Gold 1.0.2 Build 12.0.0.327


The RealPlayer is the first product that integrates Real's revolutionary new Harmony technology.

RealPlayer enables consumers to buy and download music that plays on more than 100 portable devices, including the Apple iPod. RealPlayer is the only digital-media player you need for finding and downloading new music, playing and managing audio and video clips, and taking your digital entertainment with you.

RealPlayer offers a streamlined interface that allows you to keep your media library close at hand. Keep all your digital-media clips organized in one place; save CD tracks with one click; pause and rewind live streams; transfer music to CDs and portable devices effortlessly; and enjoy clear, smooth video playback and multichannel, surround-sound support.

Helix Powered RealPlayer is the all-in-one digital media player that lets you find anything and play everything. This popular streaming-media player offers improved video controls and access to 3200 radio stations.

RealPlayer also includes an option during setup to install the Real Toolbar for Internet Explorer. With RealPlayer you get an improved graphic equalizer and media services, including a radio tuner and an artist and music guide. Meanwhile, the Take 5 news service can offer you daily sports updates. A contextual video search helps you find interviews with your favorite artists. The RealPlayer music store lets you buy music files. Finally, you can use the software to transfer files to CDs and portable devices.

Features:

Download Online Videos from Thousands of Web Sites
RealPlayer® SP lets you download online video from thousands of Websites - free! Plus, one-click video downloading means more time spent watching and less time feeling technologically challenged.

Convert Video
RealPlayer SP has a built-in free video and media converter, so now you can copy and transfer your favorite online and personal videos to your iTunes library, cell phone, iPod, BlackBerry, Xbox or PS3 with ease.

Share Videos on Facebook, Twitter and Email for Free
RealPlayer SP helps build your social network and your video library. Free video sharing has never been this easy or versatile. With RealPlayer® SP you simply download your video - then you've got the option of emailing it, posting it to your Facebook Profile, or adding the download to your Tweet on Twitter. Customize your message and you're good to go.

Burn Videos to DVD
RealPlayer SP Plus makes DVD burning easy. When it comes to DVD burning software, you want something that's fast, easy to use and can burn audio and video DVDs. RealPlayer SP Plus does all that - and more.

Video Features:

• Universal Player. Play every major media type, including Flash, Quicktime MPEG-4, Windows Media, DVDs and CDs.
• High Quality Video. Enjoy HD and near DVD-quality video and audio with your broadband connection.
• Works with iTunes. Transfer your favorite videos from thousands of Web sites to your iTunes library.
• LivePause & Perfect Play. Pause, rewind and fast-forward through live audio or video clips while they play. Create your own instant replays.
• Built-In Media Browser. The built-in media browser lets you to surf the Web while you're playing video clips or listening to music.

Audio Features:

• Advanced CD Burning. Rip, mix and burn CDs and MP3s fast. Normalize volume across your CD, set up crossfades and remove gaps between tracks.
• Advanced Audio. Take control with a 10-band equalizer. You can even convert vinyl, tape and voice to digital files.
• 10-Band Graphic EQ. Optimize your sound exactly the way you like it with a 10-band graphic equalizer. Adjust your EQ for room size, input type, and more.
• Crossfade. Crossfade between songs and add reverb to give your mixes a professional edge.
• Multiple Audio Formats. Supports audio CD, MP3, WMA, AAC, RealAudio Lossless, and many more.
• Surround Sound. RealPlayer supports 5-channel audio and a dedicated sub-woofer channel.
• RealAudio Lossless Format. Our new format allows you to burn high-quality CDs using only half the disk space of the standard CD audio format.
• Visualizations. Make your music look as cool as it sounds with many colorful, animations that move to the music.

Size : 18 MB

https://hotfile.com/dl/24570571/0fb28a2/RealPlayerSPGold_-__By_Heave...

 

 

 

Winamp 5.57 Build 2789 Pro Final

https://hotfile.com/dl/24572873/bb00392/Winamp.557.Pro.ML.rar.html

 

 

Te gjithe Videot nga YouTube mund ti shkarkoni ne PC.n tuaj...
Me ndihmen e Programit te me poshtem ju mund te shkarkoni te gjith Videot e YouTube dhe Te Google ne PC.n tuaj dhe mund te beni DVD tuaja me muzike, humor, filma ETJ....Youtube Google Video Grabber shkarkoo Eshte Full.
Pasi te keni shkarkuar Videon ne Pc,n tuaj..Ajo Videoja pra do te jet ne nje format .FLV !! qe nuk do mundeni ta shikoni me windosmediapalayer ose me real player,keshtu qe ju duhet dhe nje Program Convert Video !! per ta konvertuat videon nga formati .flv ne formatet e njohura si .avi .mpeg .divx 3pg qe ben per celular ETJ....

Ultra Vodeo Convert shkarkoo
Ketu keni dhe Kodin e Ultra Vodeo Convert.

Licensed Name: TEAM iNFECTED
Licensed Code: 53BE86BB


 

 

 

 


Contact

Shqiperia1

tirana albania